Kontakt: benesov-kuzelky@seznam.cz  
Vítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

 Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM B
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - KP
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svazMarek Červ

 
         DRUŽSTVO A - III KLM-B

17. kolo

Vedoucí kvarteto opět vítězně, i když v Náchodě to byla hodně velká dřina, a tak stále se v otázce postupu nevyjasňuje. To na druhém konci je již téměř jasno, snad jen výhra Poděbrad v Jičíně dala hostům trochu nadějí. V Hořicích zvítězili viry a tak bylo nutno jejich zápas odložit, o náhradním termínu se jedná. Nejlepšího výkonu v tomto kole 3483 dosáhlo družstvo TJ Dynamo Liberec a František Obruča 623.

KK Konstruktiva Praha 3251 6:2 3162 TJ Sokol Benešov
Václav Posejpal 542  2:2  506 Jaroslav Franěk
Pavel Kohlíček 529  1.5:2.5  503 Michal Vyskočil *1
Jakub Wrzecionko 560  2:2  557 Tomáš Svoboda
Jaroslav Pleticha st. 508  1:3  532 Ivan Januš
Petr Tepličanec 549  3:1  506 Lukáš Kočí
Zdeněk Zahrádka 563  3:1  558 Miroslav Šostý
střídání: *1 od 31. hodu Ladislav Kalous


Zápasy kola
KK Konstruktiva Praha - TJ Sokol Benešov  6:2 3251:3162 12.5:11.5
Sokol Kolín  - TJ Tesla Pardubice  6:2 3312:3257 13.0:11.0
SKK Jičín B - KK Jiří Poděbrady 2:6 3060:3174 10.0:14.0
SKK Náchod  - SKK Vrchlabí SPVR 4:4 3354:3347 11.0:13.0
TJ Kuželky Česká Lípa  - TJ Dynamo Liberec 2:6 3352:3483 8.0:16.0
Spartak Rokytnice n. J.  - SKK Hořice B
odloženo

Tabulka:
1. SKK Náchod 17 12 2 3 93.0 : 43.0  237.5 : 170.5  3319 26
2. KK Konstruktiva Praha 17 13 0 4 88.5 : 47.5  217.5 : 190.5  3303 26
3. TJ Dynamo Liberec 17 11 2 4 87.0 : 49.0  225.5 : 182.5  3279 24
4. Sokol Kolín 17 11 0 6 75.0 : 61.0  209.0 : 199.0  3217 22
5. TJ Sokol Benešov 17 8 3 6 71.0 : 65.0  204.5 : 203.5  3270 19
6. TJ Kuželky Česká Lípa 17 9 0 8 68.5 : 67.5  207.5 : 200.5  3249 18
7. SKK Hořice B 16 7 1 8 69.5 : 58.5  196.0 : 188.0  3264 15
8. TJ Tesla Pardubice 17 6 2 9 61.5 : 74.5  204.5 : 203.5  3231 14
9. Spartak Rokytnice n. J. 16 5 3 8 56.0 : 72.0  193.5 : 190.5  3269 13
10. SKK Vrchlabí SPVR 17 5 3 9 57.0 : 79.0  189.5 : 218.5  3219 13
11. KK Jiří Poděbrady 17 4 0 13 46.0 : 90.0  175.0 : 233.0  3193 8
12. SKK Jičín B 17 2 0 15 35.0 : 101.0  164.0 : 244.0  3120 4

  Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaj)
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  LOS 2019-2020

  Soupiska 

             Lukáš KOČÍ                                     
        Vedoucí družstva            Jaroslav FRANĚK                  Ivan JANUŠ 
       Lukáš KOČÍ  Jaroslav Franěk  Ivan JANUŠ
  :
            Šostý Miroslav              Tomáš SVOBODA                 Petr ČERV           
       Miroslav Šostý  Tomáš Svoboda  Petr Červ

               Filip JANUŠ
       Filip Januš
  
  


Vytvořil Petr Seifert