Kontakt: benesov-kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

  Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM B
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - KP
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


        DRUŽSTVO B - divize AS


22. kolo

Slovo vedoucího soutěže:
Podobně jako Konstruktivě B v utkání s Autoškodou, tak i Benešovu B v jejich zápase se Slavojem B, chyběla na výhru jedna kuželka. Utkání ale přineslo spoustu krásných výkonů na obou stranách a tak lze zřejmě konstatovat, že konečná remíza je zasloužená

TJ Sokol Benešov B 2671 4:4 2655 KK Slavoj Praha B
Jiří Kočí 486  2:0  450 Viktor Jungbauer
Dušan Dvořák 401  1:1  416 Jiří Kašpar
Antonín Šostý 461  1:1  472 Anton Stašák
Luboš Brabec 460  2:0  420 Stanislav Březina
Michal Vyskočil 436  1:1  437 Petr Pravlovský
Marek Červ 427  0:2  460 Pavel Řehánek

Zápasy kola
SK Meteor Praha  - TJ Neratovice 2:6 2645:2689 (6.0:6.0)
TJ Praga Praha  - SC Olympia Radotín 2:6 2539:2558 (6.0:6.0)
KK Konstruktiva Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav 4:4 2576:2537 (7.0:5.0)
KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Brandýs n. L. 6:2 2698:2614 (8.0:4.0)
TJ Sparta Kutná Hora B - KK Slavia Praha 4:4 2681:2674 (5.5:6.5)
KK Jiří Poděbrady B - PSK Union Praha  6:2 2614:2536 (7.0:5.0)
TJ Sokol Benešov B - KK Slavoj Praha B 4:4 2671:2655 (7.0:5.0)

Tabulka:
1. KK Konstruktiva Praha A 22 19 0 3 128.5 : 47.5  168.5 : 95.5  2649 38
2. KK Slavia Praha 22 12 5 5 102.0 : 74.0  134.5 : 129.5  2557 29
3. TJ AŠ Mladá Boleslav 22 11 3 8 95.0 : 81.0  137.0 : 127.0  2544 25
4. SK Meteor Praha 22 11 2 9 93.5 : 82.5  134.0 : 130.0  2556 24
5. TJ Neratovice 22 11 2 9 92.5 : 83.5  142.0 : 122.0  2522 24
6. TJ Sokol Benešov B 22 10 4 8 86.0 : 90.0  129.0 : 135.0  2537 24
7. KK Konstruktiva Praha B 22 10 3 9 97.5 : 78.5  147.5 : 116.5  2560 23
8. TJ Praga Praha 22 11 1 10 92.0 : 84.0  134.0 : 130.0  2522 23
9. KK Slavoj Praha B 22 8 5 9 87.0 : 89.0  126.5 : 137.5  2521 21
10. TJ Sokol Brandýs n. L. 23 8 2 13 79.0 : 105.0  123.5 : 152.5  2545 18
11. PSK Union Praha 23 8 2 13 77.5 : 106.5  126.5 : 149.5  2496 18
12. TJ Sparta Kutná Hora B 22 7 3 12 74.0 : 102.0  117.5 : 146.5  2485 17
13. SC Olympia Radotín 22 7 1 14 74.0 : 102.0  120.0 : 144.0  2505 15
14. KK Jiří Poděbrady B 22 4 3 15 61.5 : 114.5  119.5 : 144.5  2512 11

Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis      Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  Zpravodaj            
 Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) LOS 2018-2019


Soupiska

            
                    ČERV Mark                Dušan DVOŘÁK             Jiří KOČÍ
         Marek Červ    Dušan DVOŘÁK    Jiří KOČÍ

               Karel HAŠEK                 Antonín ŠOSTÝ                Luboš BRABEC                  
       Karel Hašek   Antonín ŠOSTÝ    Luboš BRABEC

           Vyskočil MICHAL            Petr BRABENEC ml.

       Vyskočil MICHAL   Petr BRABENEC ml.
  
      
 
 




vytvořil  Petr Seifert